ZO Vánoční lucerna se sněhulákem
Informace o výrobku "ZO Vánoční lucerna se sněhulákem"
To je ale krásný doplněk na váš vánoční stromeček! Vánoční lucerna ozdobená sněhulákem, stromečkem a ptáčky. Dodá vašemu vánočnímu stromečku třpyt s touto ručně vyrobenou ozdobou.
Další informace
| Číslo výrobku: | 100931 |
|---|---|
| EAN: | 4016711109310 |
| Šířka: | 4,8 cm / 1.89 inch |
| Výška: | 6,8 cm / 2.68 inch |
| Hloubka: | 4,8 cm / 1.89 inch |
| Hmotnost: | 25 g / 0.88 oz. |
| Hmotnost výrobku v jednom kartonu: | 255 g / 8.99 oz. |
| Velikost krabice: | 21,0 x 14,5 x 9,5 cm / 8,3 x 5,7 x 3,7 inch cm |
| Rok vydání: | 2024 |