Santa In The Arch Ornament
Product information "Santa In The Arch Ornament"
Der Komet weist dem kleinen Weihnachtsmann mit seinem Schlitten den Weg durch den Wald.
Additional information
| Product number: | 100862 |
|---|---|
| EAN: | 4016711108627 |
| Width: | 6,7 cm / 2.64 inch |
| Height: | 6,3 cm / 2.48 inch |
| Depth: | 2,2 cm / 0.87 inch |
| Weight: | 9 g / 0.32 oz. |
| Box size: | 20,5 x 11,0 x 5,0 cm / 8,1 x 4,3 x 2,0 inch cm |
| Product weight in single carton: | 100 g / 3.53 oz. |
| Publishing year: | 2003 |