Moose Santa Ornament
Product information "Moose Santa Ornament"
Schwer schleppt der kleine Weihnachtsmann an seinem Geschenkesack.
Additional information
| Product number: | 100657 |
|---|---|
| EAN: | 4016711106579 |
| Width: | 4,0 cm / 1.57 inch |
| Height: | 4,2 cm / 1.65 inch |
| Depth: | 3,7 cm / 1.46 inch |
| Weight: | 8 g / 0.28 oz. |
| Box size: | 13,0 x 9,5 x 6,0 cm / 5,1 x 3,7 x 2,4 inch cm |
| Product weight in single carton: | 80 g / 2.82 oz. |
| Publishing year: | 2019 |